TERMOSUBLIMACJA

NAJTRWALSZA METODA DRUKU ZDJĘĆ

Termosublimacja to aktualnie najwyższa jakość spośród wszystkich metod cyfrowego drukowania zdjęć. Wydruki te należą do najtrwalszych, a sama metoda jest przyjazna dla środowiska.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zdjęcia ID do dokumentów

null

Jako ekspert w dziedzinie zdjęć ID dostarczamy sprzęt oraz materiały eksploatacyjne profesjonalistom do wydruku zdjęć ID do dokumentów tożsamości takich jak: paszporty, dowody osobiste, prawa jazdy, wizy, identyfikatory, dyplomy, świadectwa. Profesjonalne i trwałe zdjęcia ID wykonane są z najlepszym odwzorowaniem szczegółów i kolorów we wszystkich urzędowo wymaganych i akceptowanych formatach.

Zdjęcia eventowe

null

Termosublimacyjne odbitki pozwalają cieszyć się wspomnieniami przez długie lata. Specjalny płaszcz chroni zdjęcia przed utratą kolorów, wodą i odciskami palców. Do odbitek można zastosować błyszczące lub matowe wykończenie dzięki dedykowanym darmowym programom i aplikacjom a szeroka oferta drukarek pozwala na uzyskanie odbitek w wymiarach od tradycyjnych 10 x 15 cm do wymiarów plakatu 20 x 30 cm.

Nasze produkty

null

Oferowane przez nas papiery i drukarki firmy Hi-Ti od wielu lat pozwalają na profesjonalne świadczenie usług na najwyższym poziomie zarówno w dużych Zakładach Fotograficznych jak i małych Studiach Foto Express w zakresie wydruku zdjęć identyfikacyjnych jak i odbitek będących wspaniałą pamiątką z ważnych wydarzeń. Zapraszamy! Dołącz do stale powiększającego się grona zadowolonych klientów.

HITI 525L

Kompaktowa Drukarka Fotograficzna

Perfekcyjna przy realizacji wydruków studyjnych zdjęć identyfikacyjnych. Niezawodna przy fotograficznej obsłudze imprez okolicznościowych. O kompaktowych wymiarach, zapewniająca szybkie drukowanie. Zaprojektowana do integracji z fotokioskami i fotobudkami. Posiada możliwość drukowania bezprzewodowego oraz współpracuje z komputerami, tabletami i smartfonami.

ZAMÓW TERAZ

Czytnik kart

Połączenie WiFi

Łączność z komputerem

Łączność poprzez tablet

Łączność poprzez telefon

null

Dedykowane aplikacje

Nasi klienci to nasz kapitał

Pracujemy dla najlepszych

Serwis + wsparcie

Kontakt

Skorzystaj z naszego doradztwa i wybierz najlepsze produkty